Saunowisko ,,Krąg”

Praesent euismod felis sed turpis pharetra, quis aliquam mi lobortis. Fusce sed mi eget ex mattis sagittis pharetra at eros. Morbi luctus augue et erat ullamcorper feugiat. Ut diam nisl, pharetra et lorem fringilla, molestie vehicula est. Phasellus a volutpat tortor. Nam nec enim eros. Suspendisse vitae purus at elit mollis malesuada. Quisque tempor tincidunt tortor. Nulla nec aliquam metus. Proin condimentum iaculis lacinia. Nulla blandit est vel tellus convallis, ut sagittis mi aliquam. Donec ac varius leo, a pretium ligula. Integer suscipit lacus vel molestie sodales. Etiam eu ornare augue, eget facilisis nisi.

Zakwaterowanie

Wykończony w wysokim standardzie dom Krąg ma dwie sypialnie (1 i 2),
salon z kominkiem, kuchnię, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Z salonu prowadzi wyjście na taras z grillem i ogród, w którym stoi beczka i domek saunowy. W pierwszej sypialni jest podwójne łóżko, w drugiej dwa pojedyncze łóżka. Zadaszony parking mieści dwa samochody. Dom zapewnia warunki idealne na wypoczynek zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dwóch par, albo grupy znajomych.

Zobacz pełen opis wyposażenia domu Krąg.

 

Sauna – Bania Ruska

Przed domem stoi domek saunowy z bali, jest to tak zwana Bania Ruska. Głównym pomieszczeniem domku jest sauna ogrzewana piecem na drewno, obok której znajduje się  pomieszczenie do odpoczynku oraz balia z zimną wodą do chłodzenia ciała po kąpieli saunowej.

Domek saunowy przeznaczony jest wyłącznie do dyspozycji gości Saunowiska Krąg.

Przeczytaj również:
Szczegółowe informacje o domku saunowym.

Beczka kąpielowa

Obok sauny stoi sześcioosobowa beczka kąpielowa z gorącą wodą, tzw. balia. Jest ona wyposarzona w system dysz powietrznych – jacuzzi.  Woda ogrzewana jest zanurzonym w beczce piecem na drewno.

Beczka kąpielowa przeznaczona jest do wyłącznego użytku gości Saunowiska Krąg.

Zobacz też:
Porady oraz instrukcja obsługi beczki kąpielowej.

Zakwaterowanie

Łóżka dla max. 4-6 osób

Internet

WiFi dla gości saunowiska

Parking

Zadaszony carport – 2 auta

Zwierzęta

Możesz zabrać zwierzaki

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z saunowiska Krąg

*Kliknij w dowolne zdjęcie aby otworzyć pełny widok

Share This