Organizacja wyjazdów zorganizowanych i warsztatów w Saunowisku


Saunowisko to magiczne miejsce, w którym łatwo oderwać się od codzienności i otworzyć się na naturę, a także swoje wnętrze. Stąd jest to doskonała przestrzeń do organizacji kobiecych czy męskich kręgów, warsztatów jogowych, wspólnego morsowania, rytuałów saunowych czy warsztatów pracy z ciałem.

Morsowanie

Saunowisko w Krągu ma pomost, z którego można hyżo wskoczyć prosto w głębiny jeziora Nidno (zwanego także ze względu na kształt jeziorem Długim).

W zimie jezioro zamarza i można wykuć przerembel i zrobić prawdziwe podlodowe morsowanie.

Z Saunowiska w Kępie do jeziora Czarnego jest dalej (ok.1000 metrów), ale przed sauną jest stawik i mały basen oraz zadaszona beczka z zimną wodą do chłodzenia ciała.

Nawet jeśli jeziora nie zamarzną to cały rok swoim chłodem kusi morze 🙂

Stąd morsy i morsice w Saunowisku znajdą zawsze to co trzeba 🙂

Warsztaty z pracy z ciałem

W 2017 roku w Saunowisku w Krągu obyły się warsztaty z pracy z ciałem (metoda A. Lowena, ćwiczenia Tre, ćwiczenia ruchowe, yoga, mindfullnes). 
W trzech domach zamieszkało 10 osób oraz 3 instruktorzy prowadzący ćwiczenia. Na potrzeby warsztatów zrobiliśmy miejsce w salonie w domu Krąg – swobodnie leżeć i ćwiczyć na raz na podłodze mogło 8 osób.

Wyjazd miał formułę – warsztaty w ciągu dnia, wspólne gotowanie i posiłki w domu Krąg, a wieczorem seanse saunowe i relaks w beczkach.

 

Warsztaty w Saunowisku

Jeśli chcesz zorganizować u nas swoje warsztaty skontaktuj się z nami:

 kontakt@saunowisko.pl

Share This